bisericaaghires

Comentarii album • 3
anonim
Mihai 4 iunie 2011
Salut.Avem peste 18.000 de biserici,doar 4700 de scoli si numai 400 de spitale.Ma intreb oare de ce ii mere asa de bine Romaniei.....in ciuda tuturor rugaciunilor....Oameni buni, se putea construii cu banii donati ceva folositor tuturor cetatenilor.TUTUROR....Pace si lumina in suflete da doresc si sper ca adevaratul Dumnezeu sa va trezeasca la realitate!!
anonim
angela 13 mai 2010
DOMNUL SA DEA INZECIT CELOR CE NE VOR AJUTA
bisericaaghires 5 mai 2010
tinerii nostrii au dorinta sa laude pe DUMNEZEU dar nu au si bani pentru construirea unei noi biserici aceasta fiind de aproape 70 de ani si este din pamint batut . toti care vreti sa contribuiti chiar cu sume mici va rugam sa luati legatura cu conducerea bisericii . va multumim
Către: bisericaaghires

Mesaj:
Mesajul a fost trimis.
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.